devi344

Budou úlohy od CERMATU v ostrém testu podobné jako u jejich ilustračních testů?

Zdravim, za pár dní budu dělat přijímací zkoušky na sš,už mám hotový ilustrační testy co zveřejnily, ale vrtá mi hlavou otázka jestli ty úlohy v ostrém testu budou tématicky stejný jako v ilustračním testu. DÍK ZA ODPOVĚĎ.

Nejlepší odpověď
gecco

Cituji: „Ilustrační testy k pilotnímu ověřování poskytují uchazečům představu o tom, jaké typy úloh se v něm mohou objevit a jak vypadá test po stránce formální. Je však třeba mít na paměti, že ilustrační testy po obsahové stránce neodpovídají „ostrým“ testům a slouží pouze jako doplněk k přípravě uchazečů…“.
http://www.cer­mat.cz/ilustrac­ni-testy-po-ps-2015-1404035118.html
😉
Takže – okruhy temat budou stejné, konkrétní příklady ale obdobné být nemusí…