ivzez

Budou se moci soutěží krásy účastnit u nás i krásky v burkinách a hidžábu nebo nikábu?

V USA se do finále soutěže Miss Minnesota dostala první muslimka v hidžábu.

Místo promenády v plavkách promenáda v burkinách? Co si o tom myslíte?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/421985-prvni-muslimka-se-v-usa-dostala-do-finale-miss-s-hidzabem-a-burkinami.html

_________

Doplňuji:

Děkuji všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
dr.luha

V Evropě to nebude možné. Zde převládá radikálnější větev islámu (dle vyjádření znalého syřana v DVTV), která tyto akce nepovoluje. Vítězka soutěže by si své slávy asi moc dlouho neužila.

Další odpovědi
Lgee

Ta je oproti nějakým těm … Ještě hezká, jinak nechápu jak tam můžou přijímat takový hnusný holky,to i moje segra bez make-upu je hezčí

Mc Merkurion

… proč by se nemohli zůčastnit? … otázka je, jestli vůbec postoupí z vyřazovacích kol …

deny55

Pevně věřím,že ne.

ivzez

@McMerkurion:
ZŮčastnit určitě ne, maximálně zÚčastnit.

Spíše než na postup z nižších kol mne zajímal názor
na možnost úpravy pravidel a soutěžních disciplín…

Mc Merkurion

… měl jsem právě na mysli postup z nižších kol, proto ten kroužek … já si říkal, že tam vypadá blbě … pravidla vytvářejí lidé, takže neni problém je změnit, ale i muslimové se podívaj rádi na muslimku bez plavek, ale holt, když je to na veřějnosti, tak ji potom ukamenujou > muslimky můžou chodit v plavkách, jen je to u nich jako s houbama > všechny jsou jedlý, ale některý jen jednou …