Avatar uživatele
ivzez

Budou se moci soutěží krásy účastnit u nás i krásky v burkinách a hidžábu nebo nikábu?

V USA se do finále soutěže Miss Minnesota dostala první muslimka v hidžábu.

Místo promenády v plavkách promenáda v burkinách? Co si o tom myslíte?

https://www.no­vinky.cz/koktej­l/421985-prvni-muslimka-se-v-usa-dostala-do-finale-miss-s-hidzabem-a-burkinami.html

_________

Doplňuji:

Děkuji všem za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ivzez

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, anonym před 2698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dr.luha

Odpoveď byla označena jako užitečná

V Evropě to nebude možné. Zde převládá radikálnější větev islámu (dle vyjádření znalého syřana v DVTV), která tyto akce nepovoluje. Vítězka soutěže by si své slávy asi moc dlouho neužila.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lgee

Ta je oproti nějakým těm … Ještě hezká, jinak nechápu jak tam můžou přijímat takový hnusný holky,to i moje segra bez make-upu je hezčí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… proč by se nemohli zůčastnit? … otázka je, jestli vůbec postoupí z vyřazovacích kol …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
deny55

Pevně věřím,že ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

@McMerkurion:
ZŮčastnit určitě ne, maximálně zÚčastnit.

Spíše než na postup z nižších kol mne zajímal názor
na možnost úpravy pravidel a soutěžních disciplín…

před 2704 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… měl jsem právě na mysli postup z nižších kol, proto ten kroužek … já si říkal, že tam vypadá blbě … pravidla vytvářejí lidé, takže neni problém je změnit, ale i muslimové se podívaj rádi na muslimku bez plavek, ale holt, když je to na veřějnosti, tak ji potom ukamenujou > muslimky můžou chodit v plavkách, jen je to u nich jako s houbama > všechny jsou jedlý, ale některý jen jednou …

před 2699 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek