Hyperaktivní Veverka

Budou Piráti z Karibiku 4? Jestli ano, tak kdy?

Jsem šílená milovnice Johnnyho Deppa a pirátů z Karibiku, proto o nich chci vědět co nejvíc. Neví někdy, jestli budou Piráti z Karibiku4? Jestli ano, tak kdy? Šíleně se na ně těším, ale nevím, jestli budou. Díky.

Nejlepší odpověď
Lencis

To víš že budou… a dokud bude dost takových šílenců… a piráti budpu vydělávat… bude i pětka, šestka, sedmička… a možná taky extra díl – co bylo než se Depp stal pirátem 😁

Další odpovědi
Attack-design

budou a chystají se další díly, taky už se těšim

lukas

Měly by být, cca květen 2011

Zdroj: en.wikipedia.or­g/wiki/Pirates_of_the_C­aribbean_(fil­m_series)#Futu­re

miney777

Lencis: a proč hned šílenců? to se mi zdá malinko tvrdý… Já jsem teda zase šílená z Harryho Pottera :-p

alenka901

Disney neplánuje dát čtyřku do produkce dřív než v roce 2009, ale odhaduje se spíše rozmezí let 2010 – 2011.

Dandi

Taky jsem slyšel o roku 2011 =) ale kro ví =)

gizmo

Jak se to může někomu líbit?