jirka F

Budou někdy v Česku vysokorychlostní tratě, na nichž vlaky jezdí třeba až 300 km/h?

nebo je to nereálné

Nejlepší odpověď
anonym

Myslím, že nebudou, protože naše republika je tak malá, že to nenį kde udělat.Jen sinti vem, kdokoliv kdekoliv chce něco postavit hned jsou lidí proti tomu.
Ať už tomje úložiště jaderného odpadu, či rozšíření atomových elektráren nebo prolomení limitů těžby uhlí.
Dále si vezmi veškeré stavby dálnic, obchvatů měst atd.
NIKDY se nemůžeme rovnat zemím kde jsou velké rozlohy a nikomu nic nepatří( respektive patří to státu).

Další odpovědi
Drap

Budou. Zatím se jen neví, kdy to bude.

gecco

Myslím, že nebudou – k čemu???

lexx

správně Lahny, dyž to mašinfíra rozfofruje na 300 tak to před Prahou neubrzdí, pasažéři vystoupí až v Kladně a zaplatí štrof za jízdu načerno

ReHu

Není důvod. Jen by dosáhl rychlosti, už by začal brzdit.