arygnoc

budou nás ministři fackovat, když jim řekneme pravdu?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/245319-kalousek-pred-snemovnou-zfackoval-drzeho-spratka.html

Nejlepší odpověď
dědapetr

Co tak to zkusit obráceně a my fackovat ministry a politiky,to by se divili.

Další odpovědi
johana 56

Pokud vysoudím tolik,co oni za pouhé slovní napadení,klidně pár facek snesu.Vzhledem ke svému postavení by ale takto reagovat neměl.

baghira

Pokud ji řekneme slušně, tak nebudou. Drzý spratek si pohlavek zaslouží, bez ohledu na to od koho.

Kalousek získává moje sympatie :))

jendahun

Vsadím se,že ten „drzý spratek“ měl tak padesát kilo i s botama.Sedělo by mi to na Kalouska a jemu podobné.Jinak si nedovedu vysvětlit,proč mu okamžitě nenakopl koule.
Řekl nahlas,co si hodně lidí o něm myslí.