Pixma

Budou muset používat EET i církve?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Desátky a podobné finanční příspěvky jsou dary a nikoliv pravidelný příjem nebo obrat v ekonomickém smyslu. Pokud ale církev (sbor, farnost) vlastní ještě neco dalšího – ubytovnu, hostel, obchod (např. knihkupectví) nebo cokoliv jiného, čímž získává obrat i zvně církve, pak ano, tyto podniky budou muset být připojené na EET.

Další odpovědi
Kepler

Pokud budou vařit kláštery pivo a provozovat hostinec U Božího oka, pak ano.

Seznam.cz

Budou muset používat EET i žebráci?

mosoj

Pokud budou prodávat odpustky tak ano.
Zdar barbakane.