Avatar uživatele
Amalka7

budou moje prsa menší když budu třičtvrtě hodiny intenzivně cvičit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Ne ,nebudou ani kdybys cvičila celý den

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

dej sem fotku před a po ať můžeme posoudit
Doplňuji:
Pokud ti je teda víc než 18 :D

Upravil/a: BANAN93

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Konečně jedna co chce menší – jinak je tu víc jak na větší.
Cvičení ti neublíží, naopak. Ale zaměř se na posilování zádových svalů, abys ňadra unesla. Taky se zaměř na břicho, hrudník, abys měla celkově pevné svalstvo a tím přiměřenou postavu.
Kup si kvalitní podprsenku (vyber si správný rozměr – na internetu najdeš jak se měří, atd. – ne vždy v obchodě dobře poradí), která ti postavu dotvaruje, prsa pomůže nadzvednou, a tím jejich váhu přenést na ramena, hrudník atd. na sport a další fyzické aktivity si zřejmě vybereš trochu jinou – která ti hrudník ještě víc zpevní.
No a až přijde správný čas, tak se je necháš operativně zmenšit. Mám za to, že tento zákrok dokonce hradí pojišťovna, pokud doktor napíše, že jejich velikost poškozuje záda atd.
Doplňuji:
No teď mi došlo, že asi nechceš menší, ale bojíš se, že se ti cvičením zmenší.
Jestli je chceš větší, tak jez hodně bůčku, ovaru a podobných laskominek – část tuku se uloží i do prsou.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
strapanka

Ak si moletka a schudnes, tak s najvacsou pravdepodobnostou ano.
Ak si stihla, tak bud len spevneju (nezmensia sa) alebo sa dokonca zvacsia (podla druhu stravy a cvikov, vid kulturisti)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Layla

Když to bude jednorázové cvičení tak rozhodně ne. Při cvičení jednou, dvakrát týdně si taky nemyslím že by ses zmenšení měla bát. Ale když budeš cvičit pravidelně (např. každý den) tak nejspíš zhubneš a tím pádem se ti pravděpodobně zmenší i obvod hrudníku.
Doplňuji:
tedy cvičením pravidelně pří aerobním pohybu.. při pravidelném posilování je to trochu jinak – nespaluješ tolik tuk a zpevnuješ svalstvo

Upravil/a: Layla

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek