SpeedyCZ

Budou mít odpovedi.cz někdy také negativní hodnocení(Pokud byste ho chtěli, označte otázku jako zajímavou)?

A pokud ne, vadilo by vám to?
Doplňuji:
Aha, tak to sorry, to jsem nevěděl…

Nejlepší odpověď
quentos

říkat si takto o body („… označte otázku jako zajímavou“) je proti Kodexu.

Další odpovědi
ten který je

Byla zde možnost dávat červené palce dolů,bohužel se našli zlomyslní jedinci kteří takto označovali i zcela správné a bezchybné odpovědi.

odik

Jak to myslíš? Dřív tady byla možnost dát odpovědi i palec dolů, ale někteří uživatelé toho zneužívali, a tak proto asi tato funkce zmizela …

hanulka11

pokud tě otázka nezajímá prostě ji ignoruj

Michal Kole

To to se tu už řešilo a dospělo se k tomu, že by bylo to bylo zneužíváno k úmyslnému „urážení“ odpovidatelů.

bigbít

na jednu stranu by to bylo zajímavé, ale jak psali ostatní, tak by se to zneužívalo dost často…takže by to mělo zůstat, tak jak to je…

SajmonModer

Blbost.

Fallen Angel

Já jsem výhradně pro zavedení negativního hodnocení. Protože když si tak pročítám odpovědi na některé otázky, jen kroutím hlavou, jaké nesmysly a hlouposti tam někteří dokážou napsat. Ty by si palec dolů rozhodně zasluhovaly.

suaeda

Také se přikláním k názoru nezavádět záporné (negativní) hodnocení. Na tomto serveru jsem krátce, ale rovněž si myslím, že by docházelo k zneužívání.