Daniel16

Budou mi na Windows 10 fungovat hry a programy, které jsem si nainstaloval už na Windows 8?

Odpovědi
zelí

Většina pojede, data budou zachována, ale bude možnost i „čisté“ instalace.

lexx

pravděpodobně většina bude ale dokážeš upgrade OS se zachováním nainstalovaných programů ?

štamgast

Desítky budou vacházet z osmiček, ale budeš muset vše znovu instalovat.

arygnoc

ak w10 stiahnete ako update, teoreticky to by mohlo ísť – ale nenašiel som nikde info, či w10 urobia migráciu nainštalovaného sw z w8.x alebo nie (tipujem, že skôr sa migrácia z w8.x na w10 nebude dať urobiť).

pri inštalácii z média (disk, usb, …) samozrejme bude všetko treba inštalovať znova.
či to bude fungovať, je vo hviezdach.

;-Q