Elk

Budou ještě letos v módě ty trapné bokovky – špekovky?

Nejlepší odpověď
anonym

Tobě se nelíbí „nestydáče“? Tak to nejsi zdaleka sám. Obzvlášť mi zůstával rozum stát nad nevkusem, kde se z takových „kalhot“ jejich nositelkám dralo ven i ochlupení. Často jsem si kladla otázku, zda se někdy viděly v zrcadle. Byla bych ráda, kdyby tohle bylo už minulostí.

Další odpovědi
marci1

Určitě se jich některé dívky nevzdají. Ony si však neuvědomují, že se jim takovými kalhoty zkrátí nohy, zvětší pozadí a nevynikne pas, jelikož se nad horním okrajem kalhot objeví pneumatika. A nesluší ani štíhlým. Děvčata, prosím, noste sukně a šaty ( alespoň v létě ). Je smutné, že se v poslední době vytrácí „ženskost“. Nemusíme se přece ve všem opičit po mužích. Zcela jistě by šaty a sukně u žen ocenili i muži.

anonym

Musím Tě zklamat,stále jsou in.Módní poradci ale upozorńují na nevhodnost nošení těchto bokovek ženám,jejichž bříško není zrovna ploché.Mně se více nelíbí ten snížený sed,to mi nevoní ani u mužů.Přijdou mi tak asexuální,jako legíny.Ty jsou snad horší,než přetékající bokovky.

Zdroj: http://krasna­.nova.cz/clanek/mo­daastyl/hitem-roku-2013-bude-snizeny-pas-jak-ho-ne-nosit.html

pl4toon

Doufám, že ne. Jsem sice chlap, ale nelíbí se mi to.

ladaadal

Všichni tady mluvíte o tom, jak většině holek z bokovek lezou špeky. A já souhlasím, ano, je to hnus. Ze stran špeky, vepředu pneumatika, že ani není vidět, jestli to je na zip nebo na knoflíky, ale to ještě nic není. Už jsem se setkal s tím, že stokilové holce z toho krom těch špeků lezly zapraný tanga. Ani nebylo poznat, jestli byly původně bílý, bleděmodrý nebo šedivý. Málem jsem se z toho poblil. Dnešní holky si nemaj soudnost. To co by měly zakrývat vystrkujou, a to co by měly vystrkovat zakrývaj. Svět je naruby.

ginze

Jó a když ta holka má o pár kilíček navíc, to je pak něco ;) No hele, mě by si spíš zajímalo, jak se v Česku bere móda – je to jako z bláta do louže, zmizí jeden hnus a objeví se další. Nevím, proč se milé paní a slečny nezačnou oblékat více jako ženy. Bokovky, fosforeskující či různě natřpytěná trička, sukně připomínající spíš pásek, ošoupané boty – to neznačí módu ale zoufalost :( Jinak si myslím, že bokovky se udrží ještě dost dlouho, spousta z nich si myslí, že v tom budou sexy, ale to by musely být opravdu hodně hubené.

anonym

taky jsem jich pár měla, ale i když jsem fakt hubená a jako jedné z mála mi nečouhaly pneumatiky, nebyla jsem s nimi spokojená, rozčilovaly mě, pořád jsem si je tahala nahoru, protože nedržely tam, kde měly, ani s opaskem, bez kterého nechodím nikdy, takže mám radši ženské tvary, v těchto jsem vypadala jako kluk, žádný pas, žádný zadek, jsem ráda, že se už od nich upouští a je mi to celkem fuck, jestli se ještě nosí, nebo ne, já se oblíkám tak, jak se mi chce, ne co se doporučuje, takže nosím klasické střihy, prostě to vypadá líp, navíc mi netáhne na záda, což je pro mne důležité