Budou imigranti pobírat podporu ve formě stravenek od EU?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, budou pobírat podporu z našeho sociálního systému. A peníze z EU jsou také naše peníze. Unie jako taková žádné finance nevytvoří. Vše EU platí z peněz které ji odešlou jednotlivé členské země.

Další odpovědi
anonym

Nebudou, to my se budeme na ně skládat formou zátek od PET-ek!

ptáč

My se nebudeme skládat formou sběru víček od PET lahví. Komu připíšou miliardy, jsou organizace na podporu uprchlíků. Ti lidé v těchto organizacích ročně čerpají miliardy. 1 taková bere přes milion korun. Z toho si jezdí po nákupech, žijí si a parazitují- nejsou parazité imigranti, ale tyto organizace. Imigrantům dají pár procent, aby někde ve stanovém městečku nechcípli hlady, jinak je osudy lidí nezajímají. Proto nejsou stravenky potřeba, vždyť je nemohou vypustit samostatně do města. Každý hostinský by je okradl. Dostanou snad kuchyň, ústřední vytápění, výměnu prádla, ale o tom život není. To by spělo k revoltě.

@Jugar, nejsi náhodou placený provokatér Hnízdo?

anonym

No to snad né!!!
To by naši jiní spoluobčané jim záviděli.