To záleží na nich.

Bedy

AdBlock normalne lidem instaluju do prohlizece a neni problem.
Jinak AdBlock ma Internet Explorer 9 a vyssi vestaveny, takze by si tohle vlastne nikdo nemohl dovolit.

Osobne doporucuju do prohlizece AdBlock nebo resp. ty filtry nainstalovat. Urychli tonacitani stranek a zbytecne to nezabira misto na strance.
Ke stazeni z adblock.daj­bych.net

JájsemRaibek

Nevím kde jsi sehnal ten obrázek, ale pokud jsem zadal adresu zmiňované stránky-pcworld, tak se mi normálně načetla a normálně jsem ji procházel a to mám adblock nainstalovaný.
Takže nešiř tady nějaké fámy.