Budete ve svátky vařit něco svátečního nebo jako ve všední den?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

pro nás je to všední den,
my neřešíme sváteční a nesváteční jídla-vaříme jak máme chuť

Další odpovědi
dědapetr

Normální jídla jako všední dny,nic zvláštního.

tom004

Dobré poledne.Dnes odjíždíme ke kamarádovi na chalupu,tak bude grilování,a jiné dobroty.A,kdybycho k tomu,dej příroda,ulovili nějakou rybu na gril,tak to by byli pro mne super svátky. 🙂

Deli

Já se pozvu na oběd k mojí mamce 🙂
Ne, ona mne pozvala!
Tak mám tu nejlepší kuchyni.

johana 56

Neřeším,jestli je svátek,nebo všední den.V kuchyni už voní brabboráky,zítra jsou na programu holubce(plněné zelné listy).