Avatar uživatele
FreddieR

Budete sledovat naší oštěpařku Špotákovou?

Ve 22 hodin na ČT4?
Doplňuji:
Je to tam! Zlato. Hurá :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? manon, anonym před 4270 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne

Doplňuji:
Více se mi líbí jiné atletické disciplíny než je hod oštěpem, ale někdy se na něho také podívám. Minule jsem se dívala na skoky vysoké a rozesmál mě tam jeden sportovec, kterému se nedařilo – ale v dobrém. A nikdy se nedívám na sport protože tam jsou Češi, ale kvůli sportu samotnému. Však také přeji vyhrát všem – neboť každá výhra potěší.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano

Doplňuji:
To si ořece nenechám ujít,vždyť se na LOH těšívám co 4 roky!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
manon

Ano

Doplňuji:
Parádní výkon, no ne? :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
meTTax

Ano

Ano!
Jsem pyšnej, že v hodu oštěpem vládnou jen a jen Češi.
V ženách Barbora Špotáková v mužích nepřekonatelný Jan Železný!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Tak nám LOH v Londýně pomalu končí. Nejvíce mě potěšil Andy Murray a přitom tenis prakticky nesleduji. Ale výhry přeji všem, neboť si je zaslouží. Nejsem taková nepřející, abych přála medaile jenom Čechům a ostatním nikoliv. A vůbec, vždyť nejsme jediný národ na světě.

před 4270 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Neboj, Vlku z lesa, opravdoví sportovní fandové přejí medaile i druhým a mají radost hlavně z krásných sportovních výkonů. Ale radost z medailí našich sportovců k tomu patří taky :)

před 4270 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Manon, přesně tak. Sama sport moc nesleduji, ale pokud se dívám, tak především na sport samotný a je mi jedno kteří hráči v něm hrají.

před 4270 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Sport