Budete sledovat dnes pořad „zpívá celá rodina“?

Dnes se vrací tento pořad opět do české televize.
Vzpomínáte na tento pořad?Budete koukat dnes ve 20.00?
http://tv.sez­nam.cz/

Nejlepší odpověď
anonym

jiný pořad

Jo, za starých dobrých časů se na to šlo dívat, vždyť tam vznikla NOVA Basiková, ale dnes to je samá SUPERSTAR! Resumé: raději mezi chlapy na pivko!

Další odpovědi
jjj123456789

ne,nezajímá mě to

oskar

ano,budu koukat

monica.k

ano,budu koukat

Jistě budu koukat.

brillant

ano,budu koukat

anonym

ano,budu koukat

Lamalam

ne,nezajímá mě to

Funna

ne,nezajímá mě to

Doplňuji:
to je na tom ČT tak špatně, že takový trapný pořad musí dávát v hlavním vysílacím čase?…v době, kdy byly jen dva vysílací kanály si člověk moc vybírat nemohl, ale dneska se divím, že to vůbec někdo míní sledovat…

anonym

ne,nezajímá mě to

Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=HhHwnrlZRus

marci1

ne,nezajímá mě to

Ne, pokračování těchto pořadů bývá většinou propadák, ale třeba jim to vyjde.:-)

honza19hk

ne,nezajímá mě to

Front

ano,budu koukat

pusinka50

jiný pořad

Budu koukat na cokoliv jiného nebo sedět na internetu, ale na zpívací pořady se nedívám

anonym

Funna
A já jsem zas ráda, že je to v tomhle čase, je plno dalších programů, takže kdo se nechce dívat, má možnost přepnout, dřív bych neměla čas, jako většina lidí a později bych u toho usnula