ten který je

Budete se řídit nejnovějšími vědeckými poznatky?

Budete se řídit nejnovějšími vědeckými poznatky?:-)
http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/207392-monogamie-jde-proti-lidske-prirozenosti-tvrdi-vedci.htlm

Nejlepší odpověď
anonym

raději budu proti lidské přirozenosti

Další odpovědi
anonym

TO JE MI LÍTO TOHO KDO TĚMTO BLÁBOLŮM UVĚŘÍ.
HŘÍCHY SE DNES NAZÝVAJÍ JAK SE LIDEM ZLÍBÍ A MYSLÍ SI, ŽE PRAVDA JE LEŽ A LEŽ JE PRAVDA.
NO---- BUDE TO JEŠTĚ ZA NĚJAKÝ ČAS HORŠÍ.TOTO VŠECHNO JSOU TEPRVE ZAČÁTKY PÁDU LIDSKÝCH MORÁLNÍCH HODNOT.---ZAJ-PO

Zdroj: PRAVDA