arygnoc

Budete prestavovať čas?

dnes je deň o sekundu dlhší, po 23:59:59 nasleduje 23:59:60 a až potom 00:00:00.

;-Q

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nebudu přestavovat, ale těším se, že můžu spát o sekundu déle.

Další odpovědi
gecco

Většina ´hodin´ se mi nastaví ´sama´ – a u těch náramkových sekundy ´neřeším´…
😉

Reezo

Kdyby jsi zaparkoval o centimetr blíž k přechodu, šel by jsi nastartovat auto a přeparkovat?

anonym

Jj, přisypu do přesýpacích hodin pár zrnek písku!

led

Nie, spravím to ako „google“, spomalím si čas, aby som ten posun ani nezbadala a v kritickú dobu…, tú prespím :) (to je krásny alibizmus, nech už sa operačné systémy s týmto predlžením vyrovnajú)

anonym

Ne. Jako každý správný Srb jsem líný a nepřesný.