Bunnik

Budete mi držet ve čtvrtek palce? :)

… až půjdu na zkoušku z neurologie? :( Mám co dohánět, tak bude potřeba taky to štěstíčko…
Doplňuji:
Děkuji všem, štěstíčko se dostavilo, vytáhla jsem si krásné otázky a zkoušku mám v kapse a prázdniny před sebou (když teda pominu měsíční praxi)… :)

Pro Zaj-po: Byla to zkouška při studiu všeobecné medicíny, ne atestační :) Neurologii jako obor nezavrhuji (i když 7 let atestační doba mě děsí), ale prozatím bojuju teprve o titul MUDr. :)

Nejlepší odpověď
panenka

Já ti budu držet pěsti protože se říkává pěsti štěstí uvidíš že to zvládneš 🙂

Další odpovědi
Vicki

Všechny co mám:-).

anonym

uz tisknu i palecky na nohou,ve ctvrtek dejte vedet at me pak prejde krec
Doplňuji:
GRATULUJI SIKULKA

Jahoda

Jasnačka! Palečky budu držet na nohou i na rukou. Určo to zvládneš. Věřím Ti. A nejsem jistě sama 😉
Doplňuji:
Pání! Tak to je super zpráva! Moc Ti GRATULUJI!!!! 😉

led

dohodnime sa, že virtuálne. palce budeš ešte potrebovať

fira

Já ti je taky budu držet ale musím si tě přidat do poznámek abych to nezapoměl.

Miroslavst

Bunniku, věříš si? Pokud ano, nepotřebuješ žádné palce. Pokud si však nevěříš, připojím se k řadě uživatelů a všechny palce ti budu držet.
Doufám, že s tebe pak bude dobrá lékařka a pokud se jedná o neurologii, doufám, že mi někdy pomůžeš s mou bolestí hlavy, kdy s migrénou končím kolikrát až na pohotovosti ve tři v noci.

anonym

PANÍ BUNIK.MÁM RADOST,ŽE JSTE SI VYBRALA NEUROLOGII.JE VÁS VÍCE NEŽ ZAPOTŘEBÍ A TO DO SLOVA!!!VÍM JE TO ZROVNA DOST TĚŽKÝ LÉKAŘSKÝ OBOR,ALE TAKÉ TO CO BUDETE DĚLAT JE A BUDE POSLÁNÍM PRO NÁS VŠECHNY LIDIČKY.PŘEJI VÁM POKOJ,KLID A MÍR VE VAŠEM SRDÍČKU A JISTĚ MUSÍ VŠE VÍCE NEŽ DOBŘE DOPADNOUT.---ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

aramah

Já vám také přeji úspěch a držím palce.

anonym

Drzet pesti budu take-zvladnete to.

anonym

Všechny, které mám.

anonym

Gratuluji!

Marvan

ano