beer

Zprávu znám z Technet.cz a nemám nejmenší důvod měnit hesla.

Další odpovědi
briketka10

nebudu mám dvě, bankovnictví
nepoužívám, data si zálohuju :)
Doplňuji:
ale je zajímavý, že od kámošky mi e-mail
přijde a ode mě ji nepřijde, blokovanou mě
nemá byla u mě a dívala se, jak jsem ji ho
odesílala a pak se přihlásila na sebe a nic
ji nepřišlo :(
obvykle nám i přeposílání fungovalo a teď
ani toto nejde..
já mám Vista XP Home, ona nevím, jaký
má OS..

anonym

Sáááákra – „útok na dvě třetiny internetu“ – a to aji na optiku a nebo zasa kradú enem ty dráty (tož ty nabarvené kovy)???
;-D

Zbynas

Pro větší bezpečnost je to každopádně potřeba. Tedy pouze tam, kde se přihlašuje pomocí SSL.
Já měnit hesla nebudu nikde. Mám jedno asi na 2000 účtech, to bych se z toho zbláznil.

kavac

Zajímavé, že se tato zpráva objevila hned po ukončení podpory win XP. Hesla zatím neměním.

ptáč

Naopak! Bude lepší přihlašování bez hesla, jen na základě nicku. Bude to jednodušší pro ty, co už lezou na cizí účty. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-to-duvod-ke-zruseni-uctu-v-bance-sobotkova-vlada-chce-dat-policii-on-line-pristup-k-bankovnim-uctum

Zdroj: http://echo24­.cz/a/wq6V7/so­botkova-vlada-chce-dat-policii-on-line-pristup-k-bankovnim-uctum#WshEmawE­UZoSp85t.01