Budete fanfit dnešnímu fotbalu

kdo uhodne tip,pošlu mu čokoládu

Nejlepší odpověď
anonym

2:1 Fandil jsem a s výsledkem jsem velice spokojený!
Doplňuji:
quentos, ožeň se. Semeno ti tlačí na mozek!

Další odpovědi
quentos

Ne, účast na mistrovství republiky ve scrabblu jsem považoval za daleko lépe strávený čas.
Naučte se psát otazníky, nebolí to. Takhle to působí jako rozkaz a ne jako otázka, pak se nedivte, že máte tak málo odpovědí.

quentos

„otazník se neodeslal“ u většiny vašich otázek.
„Na to se vás nikdo neptal“? Dobře, takže si u této otázky představujete odpovědi „Ano.“ či „Ne.“ bez jakýchkoli doplňujících informací? To jste tedy ubožák. Je mi vás líto.

anonym

Pane Rodr,na to se vás nikdo neptal.Ptal jsem se na fotbal a ne na nějaký váš scrabbl.Otazník se neodeslal,to myslím žádnej průser není,kdyby to byla věta rozkazovací,byl bym vykřičník.

gagaga

Barbakane, ten at se radsi ani nezeni ! :)

  • iv-