Vikičistič

Budeme na dovolené Španělsko Tossa de Mar dá se odtut dostat do Pineda de Mar lodí a nebo po železnici?

Nejlepší odpověď
anonym

Celkem jsme byli v Tosse de Mar již třikrát,do Pinedy se dostanete lodí,jezdí to každou hodinu,stojí to 3O eur,jezdí tam i výletní vláček,autobus,vše najdete lehce,je to malé městečko,nádher­né,noční výšlap na hrad Vám jen doporučuji,na trhy tam nechoďte,škoda času,je to jen veteš,to u nás u čongů je zboží levnější a hezčí,mnohem lépe uděláte,když si zajedete lodí na pláž Santa Christina,je to tam jak v ráji,nejrásnější pláž celého pobřeží.V Tosse je po půlnoci absolutní klid.Za prohlídku stojí i uličky pod hradem u kostela.

Další odpovědi
anonym

Lodi – listek stoji kolem 20 eur na osobu – jezdi pravidelne linie. -iv-