Berka

Budeme mít spaní v hasičárně děti tak 11 až 15 let. Docela rozumný a chápavý. Něakou zábavu pro ně ???

Doplňuji:
Poplachy s víjezdy už jsou na plánu ale něaké společné hry kde se všichni zapojí asi tak dětí.

Nejlepší odpověď
Deli

Tichá pošta.
Chytání míčku do hrnečku – potřebujete jen pingpongový míček, který jeden pustí na zem – a druhý drží hrneček a do něj musí míček chytit.
Zpívání písniček – každý zazpívá cca 20 vteřin začátek písničky, pořád dokola, vypadává, kdo si na žádnou nevzpomene…
Nebo kdo vymyslí nejvíc písniček, ve kterých se zpívá něco s lesem… (či s hasičskou tématikou)…

Další odpovědi
Fun1k

Třeba vyprávění strašidelných historek, to by je nadchlo.

baghira

Poplach s výjezdem

arygnoc

třeba závody v smotávání hadic, šplh (po těch hasičských tyčích), závody v hasičských botách (třeba v skoku do dálky znožmo) – no chce to jenom fantazii.

aramah

Z jakého důvodu chcete spát na takovém místě?

Berka

bude tam asi dětí

Berka

bude tam asi tak 15 dětí