Budeme mít i tady prázdniny? Jako že se nebudou opravovat naše příspěvky?

http://1gr.cz/fot­ky/idnes/12/092/c­l6/PKA45f479_pro­fimedia_0093564633­.jpg

Tak to se netěším na výzo a doma za něj od fotra dostanu vylágoš.

P.S. Nevzpomínám si, že by mne někdo upozornil na hrubku, tedy dříve, než ji quentos neopravil. I od admina jsem neobdržel pokárání, ale budiž, vytrpěl jsem socialismus s hrubkami, vydržím i tu demokracii.

http://www.ce­lysvet.cz/skin/smi­le/s12274.gif

Nejlepší odpověď
quentos

Ne.
Jsi hrdý na svoje chyby, nebo co? Chtěl bys, aby tady dva měsíce bily lidi do očí?!

minerz: chápu to jako pokus o vtip. S tvými příspěvky je tradičně nejvíc práce.

Další odpovědi
Mc Merkurion

…jaký prázdniny? škola života přeci prázdniny nemá…

ivzez

Chápu, že asi některé opravy otázek, případně odpovědí dokážou naštvat, ale podle mne jsou potřebné (užitečné). Málokdo si uvědomuje, že chyby v příspěvcích ztěžují čtení a někdy i mění jejich smysl/význam…

anonym

Hlásím se na brigádu k tomuto webu! Koupil jsem si i slovník spisovné češtiny. :) Přes prázdniny si tak může místní opravovací komando vzít dovolenou a nechat to na mě/mně?

led

Učíme sa celý život, aj cez školské prázdniny.
Pokiaľ si neprajete – nesúhlasíte s úpravou vašich príspevkov moderátormi, napíšte im to a než stlačíte „odeslat“ prečítajte si svoj text ešte raz. Mal by to robiť každý, hlavne tí, čo neovládajú spisovný jazyk.

Čítam, čitam, svoje a nevidím chyby a keď odošlem, ajhľa! chybička sa zjavila. Nie ste sám, aj ja, aj ty, aj on, ona, ono, všetci robíme chyby, ale snažíme sa im vyhnúť. Aspoň niektorí.