Budeme je následovat?

Chtěla bych,aby jsme v tomhle jako v dobách minulých Kreml a jeho představitele napodobili,cítíte to také tak?http://ww­w.novinky.cz/zah­ranicni/evropa/224708-kreml-rusi-stridani-zimniho-a-letniho-casu.html
Doplňuji:
Omlouvám se,včera jsem měla směnu,nezadala jsem si to do lišty!

Odpovědi
Miroslavst

Včera jsem na to odpovídal. Našim je to jedno a jak vašim?
Nevím jestli budeme následovat. To teprve až jak řekne EU.

tom004

Včera byla podobná otázka. Odpovídám stejně. Jsem pro vrátit čas k jednomu.A ještě bych dodal,že příroda už by to dávno „zařídila“, kdyby byli nutné nějaké korekce času.

kropitko

Mě už je všechno jedno,,,čas- nečas, vem to ďas,,,