Shadowmaker

Bude Windows 10 zadarmo napořád?

Pokud mám legální Win 8.1 Windows 10 pro mě budou zcela zadarmo jen jeden rok nebo napořád?

Odpovědi
Ptáček :3

Myslím že ti co mají Windows 8 tak mají přestup na Windows 10 zadarma (na pořád)

mosoj

Jeden rok od uvolnění na trh.

ivzez

Napořád.
Ale přechod na „Desítky“ by musel být v době
jednoho roku od oficiálního uvedení na trh.
Doplňuji:
Odklikla jsem moc rychle.

Přechod po dobu jednoho roku má být pro starší verze
Windows, u nichž dokonce MS nebude ověřovat pravost.

mirekborek

Ne jsou jen pre verze až bude oficiálně vydaná plná verze bude to stát peníze. A na pc musíš mít 2GB ramek, aby si je rozjel! (do diskuze to píšu protože odpovědět nejde!)