Belatrix

Bude velky „hrich“ kdyz si na veceri dam spenat s masem a knedliky? :D

Znate kdyz drzite stihlou linii a pak mate strasnou chut na neco ne prilis zdraveho a jeste k tomu vecer??..:P :(

Nejlepší odpověď
Terryle

Maso je prohřešek proti hubnoucím pravidlům? Tak to slyším poprvé… Pokud je to libový maso, který neplave v omastku, bude dost možná zdravější než ty knedlíky.
Takže: dej si, ale ne moc, a radši hned, než těsně před spaním. Má se jíst prý tak 3 hodiny, než jdeš do postele.
Hodně špenátu, rozumně masa a knedlík jen symbolicky. Jíst se může všecko, ale v menších dávkách…

Další odpovědi
hanulka11

dej si poloviční porci, stejně na to budeš myslet a pak to sníš třeba v 9 hodin
jdi a nandej si

Drap

V desateru to neni, tak to bude snadno odpustitelné. Ovšem pro jednou ! Ne každý den

venkovan

Nevím jestli by nebylo lepší si dát studený hadr na hlavu.
Podstatou štíhlé linie vedle genetických předpokladů víc než jídlo je pohyb aby byl na úrovní výdaje kalorií které člověk přijme.
když si vzpomenu na naše pantáty co lámali kámen v lomech, káceli s lesích, tak to byli zpravidla štíhlí, ale pořádní chlapi. A jedli co jim na stůl spadlo. I škvarky, sádlo, bůček, špenát z kopřiv, sousedovic husu kterou soused dodnes hledá, kus jelena z panského atd.

alexandra

Co je teda na špenátu a na mase nezdravého na štíhlou linii,to tedy nevím.Jedině ty knedlíky.Dej si k tomu brambor,nebo bramborový knedlík,dej si toho méně,dej si to 2–3 hod.před spaním a nemáš vůbec žádný hřích.Podle mě je to dietní,pokud nemáš moc tlusté maso,a není to na sádle.

WeeBear

Pokud štíhlou linii, tak bych si teď nabrala asi leda špenát a knedlíky (maso bych navečer asi vynechala, už to samotné je prohřešek, ale proč to řešit, projednou se nic nestane. 🙂

.. Chutě jsou strašným vládcem, co? 😁