Houslovyklic

Bude v tomto vlaku možnost připojení k zásuvce?

http://jizdni­rady.idnes.cz/dra­ha/?p=GcVfbgKhq4RNZ7o­puJIEjZx8HWTTmZLzp­ZI1w83rXdaRJfCKrWmi­nAaxN1YbviQ3BnBIn6dC­JRSWuyG.8FppRBBBtWg­ALJ65zV5GbGleB­mMj9WI0jlxLKWK­.lSXIiKzs.3G9­.4qK2uKTyKwxLoD­TqyjX6SWubbqO9:lQ3Uh­WefA-

Je tam napsáno „ve vlaku řazen vůz s přípojkou 230 V“. Znamená to, že je tam jenom jeden takový vagón a kdo dřív přijde, ten dřív mele? A není to nějaká zvláštní třída?

Díky!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Bohužel jsi dal jen odkaz na jízdní řád a dál se nedostanu, ale pokud v průběhu vyhledávání klikneš na vlak, zobrazí se ti řazení vozů a následně je tam uvedeno, který má přípojku.
V dnešní době však mají přípojku 230V všechny vozy.