Packal

Bude v letadle zástrčka?

Třeba kdybych si chtěla nabít IPod.
Doplňuji:
Zástrčka=zásuvka
Alespoň u mě.
Omlouvám se.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud chceš něco dobíjet tak zástrčku musíš mít ty. Pokud máš však na mysli zásuvku, tak to už je jiná otázka.

Další odpovědi
anonym

Nevím – já lítám EconomyClass – a tam na zásuvku zapomeň…
😉
Ale v Business možná bude, nevím.

led

V súkromnom lietadle určite si môžte pripojiť počítač, v komerčnom len v 1. triede Businessclass.
Na dobíjanie malého spotrebiča doporučujem nosiť externý zdroj:
http://www.al­za.cz/externi-baterie/18854166­.htm?lang=CZ
https://www.go­ogle.sk/search?q=ex­terny+zdroj+pre­+mobil&rlz=1C1C­HMO_sk___SK581&es­pv=2&es_sm=93&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ei=l5ZFU_nXO4­aThQei-oCgAw&ved=0CA­YQ_AUoAQ&biw=1280&­bih=685

Emefej

V Economy není, v Business jsem letěl jenom třikrát a byla tam.

honza19hk

pokud poletíš 1 třídou tak asi ano.Záleží na kvalitě letecké společnosti.

Lamalam

V Business Class zásuvka bývá, ale pozor na napětí a frekvenci. Letěla jsem první třídou na vnitrostátní lince v USA a tam bylo v palubní síti 110V a 60Hz.