Bude v Googlu Crome uložena historii i po odinstalování?

Ahoj, odinstalovala jsem Google Chrome, ale zapomněla jsem vymazat historii. Kdybych ho stáhla znovu, byla by tam historie uložena už odminule? Díky

Odpovědi:

Bronzový

Po odinstalování se maže vše včetně databází kde je uloženo Cookies, Sessions, Hesla, Nastavení i Historie. Ale osobně na rovinu neznám prohlížeč Google Crome... nějaká novinka?

Zlatý

No Advanced Systemcare je snad nejorší čistič, který znám. Udělá spíš medvědí službu - už jsem několikrát musel přeinstalovat počítače po údržbě tohoto "zázračného" čističe.
Zásadně NEdoporučuji používat Advanced Systemcare.

Na čištění doporučím bezpečnější CCleaner - při instalaci akorát odmítněte instalaci Google Chrome/toolbar, bude-li nabízen. Ten odstraní zbytky po odinstalovaných programech.
Doplňuji:
Podívejte se, já jsem servisák a věřím, že mám víc zkušenosti jak Vy. Navíc tyhlety čističe jako Advanced Systemcare, Ashampoo WinOptimizer, Speed Up My PC, Tune Up, apod. opravdu jsou docela agresivní a udělají spíš medvědí službu.
V lepším případě rozhází ikony nebo vzhled Windows, v horším případě se mohou objevit vážnější problémy s počítačem a v krajním případě to může odpálkovat systém. Prostě nenastartuje, vyhodí modoru obrazovku - a to jsem zažil 3 takové případy. 2 s ASC, jeden s Ashampoo WinOptimizerem. Ty optimalizovaly systém tak, že se to muselo přeinstalovat.

Stříbrný

Není pravda, že po odinstalování se vše vymaže, většina programů za sebou nechává spousty balastu, které odinstalátor z winu neodstraní.
Doporučuji PC projet např. AdvancedSystemCare, který tento balast dokáže odstranit.
http://www.slunecnice.cz/…
Doplňuji:
Bedy: používám ho několik let, a žádnej problém, ať na Xp, nebo na WIN7

Diskuze k otázce

kiko

No jasny... nova vychytavka od Googlu... Jinak dik za odpoved
P.S. na pristi rok se planuje Google Come :-)

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.