arygnoc

bude u nás (rasová) občanská válka?

Nejlepší odpověď
kapka

Myslím, že spíš ne. Ale je to jen můj názor, intuice, nemám žádné zvláštní argumenty.

Další odpovědi
baghira

Jednak ani zdaleka není důvod, a hlavně, pro českou mentalitu to není typický způsob řešení.

Deli

Myslím, že na Šluknovsku, ve Varnsdorfu atd. už v podstatě je, lidé chtějí budovat domobranu, druhá strana krade a bije lidi i za bílého dne, policie posiluje hlídky, ale nestíhá…
Zhoršující se ekonomická situace všech těchto „problémových“ rodin stávající stav ještě vyhrotí.
Myslím, že ještě dojde k drsným střetům. A řešení v nedohlednu.

lexx

ja se obávám…když sleduji poslední zprávy, jenom nová světová může zažehnat vleklou krizi

led

Nie. Keď sa bude chýliť k najhoršiemu, nevyjdú síce Blanickí rytieri so sv.Václavom, ale vláda šikovne odpúta pozornosť národa nejakou ekonomickou ekvilibristikou.