Miroslavst

Bude to trvat dlouho nebo to bude třeba za pár let co to vybuchne?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/216504-srdce-mlecne-drahy-zdobi-dve-obrovske-bubliny.html

Nejlepší odpověď
ten který je

Já si myslím že je větší nebzpečí v nás lidech,že se zničíme dříve než tyto vesmírné jevy zničí naší planetu.

Další odpovědi
Mousinek

Znovu sem si uvědomila jak sme malincí a jako bysme na svět vůbec nepatřili když toto existuje

aramah

Jednou to bouchne ale kdy,to je otázka..

Jahoda

Těžko odhadnout. Nejsem věděc, troufám si ale tipovat, že to bude za delší dobu.