Calimë

Bude to takhle fungovat?

Mám takový koženkový obal na mobil, kdybych na něj dala malou vrstvu lepidla (asi herkules?) a tu posypala třpytkama, neodlepovalo by se to? Jak to případně zařídit, aby lepidlo + třpytky držely?
díky za odpovědi :))

Odpovědi
petra15

Vzala bych dvouslozkové lepidlo, a natrela to steteckem, a pak posypala…
Doplňuji:
delám takové „hlouposti“ taky…

Lamalam

Použij samolepící glitry.

anonym

Musela bys použít lepidlo, které ke kožence přilne (což herkules není).
Problém je v tom, že lepidlo, které (s)lepí koženku, ji i naleptá – takže bys – s vysokou pravděpodobností, pouzdro poškodila (zřejmě by se ti loupala koženka i s lepidlem a třpitkami).

arygnoc

ja teda neviem, ale neexistuje nejaký lak v spreji (na vlasy) s >třpytkami<, ktorý by sa dal aplikovať?

niečo ako tu:
http://www.om­lazeni.cz/spre­je-nebo-laky-71-90759-0.html

výhoda je v opakovanom použití.

petra15

tak snad na neco pevného jo, ale na kozenku? to se bude loupat…ale dalo by se zase dostríkat…ö_ö

petra15

A navíc ho muzes namíchat „slabeji“, tedy ne 1 :1, ale méne tvrdidla, a pak bude pruznejsí…