mosoj

Bude to tak ?

Zítra je Anny. Svatá Anna chladna zrána. Myslíte že to bude tak i letos ?

BTW : Přeji vše nejlepší annas k jmeninám.

Nejlepší odpověď
kropitko

Taky přeji Aničce vše nejlepší a doufám,že nám chladna z rána nepřinese.

Další odpovědi
rynek878

No jestli budou už všechna rána po Anně chladná to z určitostí nevím,ale tropické noci asi už nebudou.

vagra

Obyčejně tomu tak bývá a jestli tomu bude letos jinak,pak vyjímka potvrdí pravidlo.
Paní Annas-připojuji se k blahopřání.

annas

Děkuji za přání. Potěšili jste mě, ale já vás mnohé nepotěším, chladno jsem přinesla.

Miroslavst

Rynku nech bejt, má se to vrátit-hurá!!!!
Buraku, otázka zní zítra bude…, ne dnes je :D
Jo a jinak tedy taky tak, ale až zítra.

led

ešte prídu horúčavy, leto neskončilo.
Tešme sa na príjemne strávené chvíle v chladnej pivnici 🙂

anonym

dnes je Jakub

Michal

Nebude to tak,všechno je jinak a teplo nás čeká.I když ráno chladno může být.
Také se připojuji k přání:hlavně zdraví.Vím o čem píšu.

Marvan

Jo určitě nastane další doba ledová zítra.