Frajirek2000

Bude to stačit na sestavení VELMI výkoného počítače ?

ZÁKLADOVKA : GIGABYTE GA​-H67MA​-USB3​-B3 ​- Intel H67 1958kč s DPH
GRAFIKA : Sapphire HD 5670 ​(11168​-32​-20G​) 1GB, PCI​-E 1406kč s DPH
MECHANIKA : Plextor PX​-L890SA 837kč s DPH
PAMĚŤ RAM 4× : Kingmax 4GB DDR3 1333 482kč s DPH
PEVNÝ DISK : Samsung EcoGre​en F2 ​- 1TB 1210kč s DPH
PROCESOR : Intel Core i3​-560 2894kč s DPH
ZDROJ : LC Power LC7500 V2.3 Bronze X Type 500W 1322kč s DPH
ZVUKOVÁ KARTA : Nepotřebuju,in­tegrovaná v základovce 0kč s DPH
SKŘÍŇ : HEDY A1210, černo​/červe​ná

děkuji za odpověďi
Doplňuji:
já tam dal 4× 4gb ram (16gb dohromady)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Core i3 není zrovna výkonný procesor, ale tak někam do kanceláře, kde se píše ve Wordu a sem tam je v dokumentu nějaký obrázek

DVD mechaniku bych osobně nekupoval, protože to je již stará technologie, lepší je blu-ray

Grafika Vám nepodporuje OpenGl 4.1

Zdroj bych dal raději s nějakou rezervou tak 550 až 600 W

Disk raději od Western Digital nebo Seagatte a v podpoře 6 GB/s

Ram se mi zdá 4 GB málo raději 8 GB po 4 GB module v Dual Chanelu

Další odpovědi
DDarent

To Frajirek se do jména vážně hodí protože chceš výkonej počítač ale nevíš že maxima je 12GB RAM!!! Nebo na co ti ty ram budou když nebudeš mít pořádnej procesor??? Tenhle comp nechápu!!!

Radši si to nech udělat od profíků!!!
http://www.me­diamarkt.de/com­puter-konfigurator/