Miroslavst

Bude to fungovat dál?

Tak mi přišel mejl a lidé divte se. Byla tam adresa odesilatele. Žádné číslo.
Myslíte, že to už nějak opravili a bude to fungovat?

Nejlepší odpověď
PostApMan

Pomocí pár dotazů/e-mailů z odpovědí – otestováno a funkční, pravděpodobně nás vyslyšeli a snad to bude fungovat i nadále – není důvod to rušit, dokud toho někdo nezačne zneužívat (spamem apod. jak se tu už párkrát stalo)

Další odpovědi
Jahoda

Jak jsi mi teď poslal zkušební e-mail, já ten Tvůj viděla. Takže to už zřejmě opravili. 🙂

Toruk

Dostal jsem majl i s adresou v té kolonce pro adresy už ve čtvrtek od Vlastiny.