dudu

Bude to fungovat?

Když do noťase zapojím TV-tuner analog i digitál /díky němu se v létě na chalupě koukám na televizi/ a propojím koaxiálem tuner s výstupem kazetového videa, budu moci nahrávku zaznamenat a pak vypálit na DVD?
Chtěl bych takto digitalizovat některé filmy a hlavně záznamy ze staré kamery.
Prosím o názor a radu.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohužel takto ne … ten výstup antény u vcr Je jen proto aby tuner uvnitř rekordéru měl potřebný signál z antény stejně jako tuner v televizoru .. ten signál Je jen průchozí, obraz z videokazety v něm nenajdete

Budete potřebovat u notebooku nějaký lepší tuner který má s_video vstup (svhs)