zjentek

Bude teď někdy zase nějakej konec světa?

Jak soustředit mysl na něco podstatnýho a oprostit se tím od pozlátka?

Nejlepší odpověď
redy

Já slyšela, že se ten kamínek někde zdržel, měl proletět dnes. Ale koukám že Drap píše příští úterý, je to možný, že sem špatně poslouchala…

Další odpovědi
marci1

Neboj, my to určitě do své smrti přežijem. Dle proroctví baby Vangy: rok 3797 – „Život na Zemi zanikne. Lidská civilizace se předtím odstěhuje do nové sluneční soustavy.“ 🙂
http://promuze­.blesk.cz/cla­nek/pro-muze-extrem/360394/­prichazi-konec-evropy-hlavnim-mestem-isis-se-stane-rim-vedma-baba-vanga-uz-predpovedela-11-zari-tsunami-i-fukusimu.html

led

Prešvihli ste ho. sobotný výsledok volieb na Slovensku.
Ale žiadny strach, ešte zažijeme veľa koncov sveta, aspoň vo filmoch.

Elk

Konec světa nemúže být, protože je kulatý – nemá konec.

Drap

Ano . Příští týden v úterý v 7.15

Agneta

Momentálně nic hlášeno není.
Ale hezká otázka, tak ti dám i hezkou odpověď: ►skromností◄ (spotřebuj jen tolik, kolik ti stačí):D

kajdulka

My to přežijem ale tak za 2000 let nevim…