Bude ta to vláda efektivní? V programovém prohlášení je slovo "efektivita" 27x.

Předtím byla vláda rozpočtové odpovědnosti. :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Efektivně si nahrabou, jako všichni před nimi :-(((, ano myslím si že budou efektivní :-((( bohužel :-(((

Další odpovědi:

Zlatý

Aby byla vláda úspěšná bude muset zavést registrační pokladny a zpřísnit finanční kontroly na živnostníky.
Doplňuji:
A to zase přijde o voliče.

Zlatý

Predvídať dopredu možno len odhadom, ale presne to vám povedia astrológovia, kartári a protivníci.
Aby vláda mohla byť efektívna, musí v spolupráci s parlamentom vytvoriť efektívne zákony, sprísniť odvodovú politiku, zvýšiť postihy za neplnenie si zákonných povinností všetkých občanov, nielen podnikateľov, reguláciou cien znížiť zaťaženie radových občanov, ale to sa už blížime k "diktatúre politickej ekonómie nad trhovou ekonómiou"

Zlatý

Já pevně doufám, že tato vláda efektivní bude, jinak už mnoho šancí nezbývá. O něco horší je to s parlamentem. Když jsem si ráno přečetla, že je dopředu znám výsledek hlasování o důvěře vládě - pro koalice se 111 hlasy, proti ODS a TOP, KSČM se zdrží a Okamurovci odejdou, tak mi není jasné, proč tam vlastně všichni musí být přítomni. Stačil by za každou stranu jeden, vybavený cedulkou s počtem hlasů a ostatní by mohli dělat něco smysluplnějšího... :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4393
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.