Avatar uživatele
lusy116

Bude s tím nějakej problém, když mi coby výherkyni soutěže popletli jméno?

Dobrý den či ahoj.
Vyhrála sem jednu soutěž o žehličku na vlasy.
Balíček se už odeslal. Jenže ta, co to má na starost, popletla mé jméno, plácnu příklad, napsala Klára.
Ale třeba se jmenuju Lucie. Tak ona napsala slečna Klára Maléřová (zase příklad :D) Ale ve skutečnosti sem třeba Lucie Maléřová :D Adresu a ostatní napsala dobře. Zejtra by to mělo dojít, bude nákej problém, když to půjde vyzvednou mamka a na poště dá svojí občanku, kde má třeba jméno Kateřina Maléřová? Já se nemám jak prokázat, když nejsem dospělá. Či byl by problém, kdyby přijel pošťák, zazvonil mamka by otevřela a jen by to podškrtla a vzala to? :D Mně jde prostě o to, jestli nebude s tím nějakej problém, když to křestní jméno je špatně ,ale ostatní dobře poraďte pls co nejdříve, thank you :)

Zajímavá 0 před 2740 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Záleží i na tom, jakým způsobem je to posláno. Pokud by byla zásilka převzata na uvedené adrese, neměl by s tím být problém. Na poště problém může nastat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Dochy

Pokud to není do vlastních rukou, pak na adrese to může převzít kdokoli. Na poště je to pak na občanku, tam asi budete mít smůlu. Pokud doma nikoho nezastihnou, mělo by fungovat opětovné doručení (zavolejte si na poštu a domluvte den, kdy doma někdo bude)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Jen mi není jasné proč používáš kategorii počítače a internet…

před 2740 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Protože zde není kategorie pošta, zásilková služba a ani hmyz.

před 2740 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

tak tu máme kategorie: právo, doprava, volný čas…

před 2740 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lusy116

dyt je to už jedno.Počítač protože ten balíček sem vyhrála v soutěži

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek