ahold

Bude se v Praze konat demonstrace proti přijímání imigrantů? Kdy a kde a v kolik hodin?

Dnes proběhla v Brně

Nejlepší odpověď
briketka10

Demonstrace by měla proběhnout od 17 hod. tuto
středu na Můstku podrobně popsáno dole v odkazu :
http://www.par­lamentnilisty­.cz/arena/nazo­ry-a-petice/Radek-Pokorny-Svedli-jsme-velkou-bitvu-kvoty-nebudou-Podvod-typu-Euroustava-Dokdy-ze-sebe-nechame-delat-hlupaky-381489

Další odpovědi
pusinka50

Nedá mi to a musím k tomu poznamenat, že bych se okamžitě účastnila, kdybych se už nebalila na příští týden na celoletní dovolenou.

Mosoj: Čím masivnější protesty obyčejných lidí proti čemukoliv, tím více by mohly této zemi jen pomoci. Škoda jen, že lidé už nevěří změně a na demonstraci nejdou, už třeba jen z pohodlnosti nebo to cítí tak, že na to nemají čas. Ale každý by si ten čas našel, je to jen výmluva. Jenže nikdo už tu zkorumpovaným politikům, kteří sledují jen své osobní zájmy, zkrátka nevěří.

anonym

Nebyla by lepší demonstrace proti politikům, kteří umožnili přijímání imigrantů?

mosoj

Migrace byla, je a stále se zvyšuje, tak jako se stále rychleji mění podnebí.
Kdyby jste se udemonstrovali , nic s tím nezměníte.