Michal Kole

Bude se v nových seriálech Gympl, Základka, Ententýky, Obchoďák na České televizi, Nova, Prima taky nějak více plavat?

Nejlepší odpověď
Drap

Nebudou ale připravují se seriály Bazén, Aqapark, Plovárna a seriál pro dospělé Kabinky na koupališti

Další odpovědi
briketka10

jéje Míšo to se dovíš až to budou vysílat, teď ti to neřeknu já budu sledovat asi jen tu Základku možná půjdou s děckama na plavečák :)

baghira

Když dávali před pár týdny v přenosech z OH z Londýna synchronizované plavání, to musel být jeden orgasmus za druhým. Máš to aspoň nahraný na videu?