fekete20

bude se tykat amnestie na zakaz riz. mot. vozidel ?

mam zakaz v delce 4 let od roku 20.12.2007
Doplňuji:
paragraf zni224ods.1,2tr­.zakona autonehoda s tezkym ublizem

Nejlepší odpověď
standa

Protože jste neuvedl jakého trestného činu jste se dopustil mohu jen odhadovat, že to NEBYL § 180d „řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění“, kterého se ´amnestie´ bude týkat.

Ve vašem případě byl zákaz řízení udělen s největší pravděpodobností v souvislosti s jiným trestným činem, který ´amnestován´ nebude.

Více naleznete v níže uvedeném zdroji, který odkazuje na více jak 30 otázek včetně odpovědí s obdobnou tématikou.

Doplněna:

Jak jsem psal výše, § 224 ´amnestován´ nebude.

Zdroj: www.odpovedi.cz/hle­dat?q=amnestie