simoneta

Bude se natáčet další epizoda První republiky ?

Nejlepší odpověď
annas

Spíš, má se natáčet.
" Nová řada závisí na finančním úřadu. Ale kdy vznikne pokračování, nikdo neví. „Potíž je v tom, že nám poprvé nevrátili část DPH, což je dost podstatná částka,“ uvedl producent Filip Bobiňski.

Z úvodní série chtějí tvůrci v druhé řadě První republiky dospět přes vrcholnou éru rozkvětu Československa až do nástupu krize 30. let, plánovaná třetí řada by mapovala předválečné období a čtvrtá válku. „To je období, kdy se lámou charaktery,“ naznačil producent dramaticky vděčné motivy kolaborace."

Zdroj: http://kultura­.zpravy.idnes­.cz/tyty-serial-cha-/filmvideo.as­px?c=A150412_085435_fil­mvideo_spm

Další odpovědi
Sergej

To bych taky rád věděl. Bylo by to fajn.