Drap

Bude se muset Zemanův slib kvůli chybě opakovat?

Je to vůbec možné ?
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/295475-v-zemanove-prezidentskem-slibu-byla-chyba.html
Doplňuji:
Tak už to víme.Právě jsem se dozvěděl z ČT24, že prezident Miloš Zeman skutečně opakoval podpis na slibu ,kvůli pravopisné chybě.
Děkuji všem za odpovědi. Nejbrilantnější odpověď byla od Brillanta, který bez jediného slůvka komentáře vložil do odpovědi odkaz z otázky. Dokonce ho bodem ocenil i neomylný Dr.Axl. Skvělý způsob odpovědi, téměř vyčerpávající.

Nejlepší odpověď
brillant

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/295475-kvuli-chybe-v-prezidentskem-slibu-musel-zeman-podepsat-opravenou-verzi.html

Další odpovědi
Bedy

Miloš Zeman ho řekl správně, uměl ho nazpaměť narozdíl od jiných, takže si myslím, že nebude nutné to opakovat.

www

Jen další důkaz skutečnosti, že v tomto státě je možné vše.
Dle mého názoru se nic opakovat nebude. Ostudy máme totiž ve světě již dost 😁 .

anonym

ad tazatel, bod jsem dal právě proto, že tvůj vlastní odkaz byl mezitím aktualizován, čímž otázka ztratila na svém původním opodstatnění, neb odkaz jasně dokládal, že opakování slibu již netřeba.
(P.S. Jinak si zajisté pamatuješ, že osobní vzkazy patří do diskuze, či dle kodexu přímo do interní pošty, jež byla pro ten účel zřízena.)
Doplňuji:
Maskovat vlastní blamáž křivým nařčením ze lži a popřením zjevných faktů (v diskuzi), to je fakt síla.

Drap

Axl opět lže. Bod dal dávno před tím, než byla otázka aktualizována.

anonym

brillantův odkaz jsem si pro ověření otevřel, kdyby byl shodný, jako v otázce, neměl by brillant přece vůbec důvod jej duplikovat.
Prostý důkaz je v času vložení, který byl 1 hodinu po otázce.
Pokud se znovu podíváš na svůj vlastní odkaz z Novinek, zjistíš snadno, že vloženo: 12:48, ale aktualizováno v 14:51 hod.
brillant svou odpověď vkládal teprve před 16. hod.
Ostaně není problém, aby sis to sám ověřil – viz otevřený profil níže:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/21935

(ad fcoop – diskuze je určena k předmětu otázky, na osobní osočování si najdi jiný chat!
Nemáš-li věcný argument k otázce, jsou vulgarity zbytečné a nepodložené).

fcoop

Co se týče vulgarity – žádné urážlivé slovo nepadlo. Podloženost – o tom by se dalo diskutovat. Ale je pravda,že to bylo zbytečné,nic neřešící,taková klukovina.Nechal jsem se bohužel unést,ale dá se to pochopit – nemám tě rád,těžce snáším lidi,kteří se snaží manipulovat ostatními.
To se dá pochopit.

anonym

Jak už to na podobných webech chodívá – někteří uživatelé, když se na ně proláknou jisté nečestné kroky (jako dvojité profily apod.), jaksi zahořknou a hledají viníky všude jinde, jen ne sami u sebe.

Beer4Real

Axle tys měl jít na hrad místo Miloše! :)

anonym

Hlavně, že jsem ti otevřel oči při tvé marné snaze vrácení peněz za psí obleček. Přitom odpověď na totéž už tu byla přes 3 roky.

led

Zaslúžite si pochvalu za nezištnú pomoc.
Ale, prečo ste to vlastne spomenuli? Aké to má spojenie s touto diskusiou?

anonym

A jakou mají souvislost s otázkou příspěvky Beer4Real, fcoop a ostatně i led?
Notabene, když pro osobní vzkazy je výhradně interní pošta či mail?

anonym

Dr., k tematu :
sam ale ve vasi odpovedi pisete :
" P.S. Jinak si zajisté pamatuješ, že osobní vzkazy patří do diskuze …

tak jak to tedy je ?? to je muj osobni vzkaz …

  • iv-

anonym

Text v odpovědi byl jasně adresován tazateli. Tím bylo míněno individuální komentáře k jednotlivým odpovídajícím v rámci předmětu otázky.
Za těmi 3 tečkami ti nějak vypadlo „do interní pošty“!! 🙂
Jinak osobní vzkazy, jako takové (a obzvláště ostatních uživatelů, kteří nepokládali otázku), patří výhradně mimo veřejný web.
Protože to mnozí porušují, je občas relevantní reagovat replikou. Což tvůj případ nebyl, nepostřehl jsem přímé oslovení, na něž je nutné akutně reagovat.
Stále se snažím vyhnout jakkoliv osobním replikám vůči exsnoubence (byť virtuální). Pevně doufám, že i tuto ojedinělou, dokážeš přijmout jako čistě věcnou a nezaujatou.
Nehodlám se spolupodílet na výlevech, jež nakonec vyústí v zablokování celé diskuze, kdy už i (jinak laxní) admin, musel výjimečně zasáhnout.

anonym

http://www.non­grata.estranky­.cz/

anonym

.. ja interni postu nepouzivam .. pouzivam jenom intimni .. a jenom s bolakem ! :) , protoze ten me fakt bavi a nasmeju se s nim .. :)
ale radsi vam nenapisu, kdo je obcas nasim hlavnim " tematem " :)
Dr., a ty srdicka ve vasem odkazu jsou pro me, nebo ocko ?? :p -iv-

led

Dr.Axl,
váš odkaz povedal veľmi veľa,…
ako inteligentný ignorujte vám nevyhovujúce príspevky a nezaoberajte sa nimi…

odpúšťam vám…

"Slabí lidé se mstí.
Silní lidé odpouštějí.
Inteligentní lidé ignorují.

Nemám čas nenávidět ty,kteří mě nenávidí…nemám čas diskutovat s těmi,kteří mi za to nestojí…

Starám se o ty,kteří mě mají rádi,mluvím s těmi,kteří mi rozumí,a jsem vděčná těm,pro které jsem důležitá.

Život je velmi krátký na to,abych ho ZBYTEČNĚ PROMARNILA S LIDMI,KTEŘÍ TOHO NEJSOU HODNI…"
z vášho odkazu http://www.non­grata.estranky­.cz/

led

Pre vaše otvorené príspevky, ktoré patria do „interní pošty“ pán Dr.Axl.
Ak komentujete verejne, čakajte aj verejnú odpoveď na váš komentár.

anonym

Pouze reaguji, postačí si povšimnout, kdo první vložil do doplnění otázky nick, ačkoliv já sám jsem se snažil reagovat obecně s použitím „tazatel“.
Stejně tak v diskuzi, viz čas vložení.
Kromě toho se v diskuzi vyskytuje nepravdivé nařčení ze lži, stačí objektivně číst.
Proč nekomentuješ takovéto projevy, nebo je snad schvaluješ? Anebo, zde tak častý dvojí metr?

led

Kedy, kto zverejnil odkaz, v akej presnosti k aktualizácii by sa dalo snáď pri súčasnom porovnávaní časov. Zjavne ste to spravili, tak sa k tomu nemám prečo vyjadrovať.
Mňa zarazilo iné
prax Krstného otca – vyberanie si dlhu za pomoc.
Preto som napísala.

fcoop

Tam by ho byla škoda. Leč nezoufejme – je vypsán konkurz na Ředitele Zeměkoule. Snad to dobře dopadne a Pravda opět zvítězí.
Nebo vyděsí?