Jardafaker

Bude pro mě na tanečních nějaká partnerka, se ktrou si budu rozumět ?

Zítra jdu na taneční, ale nemam předem domluvenou partnerku.Žiji na vesnici a nemam moc přehled jak to chodí.Do přihlášky jsme to uvádět nemuseli, ale pár kluků říkalo že někoho mají.Mam strach, aby na mě zbyl někdo, s kým si budu rozumět.Také by mě zajímalo, jak probíhá první hodina.(něco málo vím)

Nejlepší odpověď
Agneta

Co se týká tancování-ano, nějakou ti přidělí, ale „si rozumět?“, to už je jiná otázka:DDD

Další odpovědi
klumprt

Nás bylo polovina oproti děvčatům a myslím, že dnes to nebude jiné. Takže nějaká na tebe vyjde. Možná i dvě 🙂 Jestli si s nima budeš rozumět, to nikdo neví.

anonym

Musíš vysledovat, která z nich není úplný nemehlo, a jdi pak pro ni. Víc se naučíš a o to tam jde. Ale to až později. Vysvětlí vám, jak se zadat- „pánové, zadejte se“ 🙂 a pak už musíš hodit zadkem, abys měl tu, kterou chceš ty, jestli bude někdo rychlejší, vem tu, která je nejblíž, moc nevybírej, nebo zůstaneš stát a taky by se mohlo stát, že si hodíš taneček s klukem 🙂 i když nevím jak teď, ale dřív se hledělo na to, aby byly páry, tzn. aby bylo stejně dívek i chlapců, aby prostě nikdo „nestál“

Drap

Určitě, počítej s tím