Bude pro mě na tanečních nějaká partnerka, se ktrou si budu rozumět ?

Zítra jdu na taneční, ale nemam předem domluvenou partnerku.Žiji na vesnici a nemam moc přehled jak to chodí.Do přihlášky jsme to uvádět nemuseli, ale pár kluků říkalo že někoho mají.Mam strach, aby na mě zbyl někdo, s kým si budu rozumět.Také by mě zajímalo, jak probíhá první hodina.(něco málo vím)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Co se týká tancování-ano, nějakou ti přidělí, ale "si rozumět?", to už je jiná otázka:DDD

Další odpovědi:

Stříbrný

Nás bylo polovina oproti děvčatům a myslím, že dnes to nebude jiné. Takže nějaká na tebe vyjde. Možná i dvě :-) Jestli si s nima budeš rozumět, to nikdo neví.

Stříbrný

Musíš vysledovat, která z nich není úplný nemehlo, a jdi pak pro ni. Víc se naučíš a o to tam jde. Ale to až později. Vysvětlí vám, jak se zadat- "pánové, zadejte se" :-) a pak už musíš hodit zadkem, abys měl tu, kterou chceš ty, jestli bude někdo rychlejší, vem tu, která je nejblíž, moc nevybírej, nebo zůstaneš stát a taky by se mohlo stát, že si hodíš taneček s klukem :-) i když nevím jak teď, ale dřív se hledělo na to, aby byly páry, tzn. aby bylo stejně dívek i chlapců, aby prostě nikdo "nestál"

Zlatý

Určitě, počítej s tím

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.