pizlicka

Bude platit zákaz kouření i na diskotékách?

Platí zákaz kouření jen v restauracích, nebo plati také na diskotékách a na tanečních zabavách? ARNE1 strašně rda jsem chodila tančit.před 7lety jsem kourit přestala,bohužel i tančit,kvuli koureni na diskotékách.sdílím stejný názor.už se těším na květen,až pujdu 🙂 děkuji všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ano, i na diskotékách a zábavách.
V restauraci, kde je předzahrádka, tam ne.

Zde je toto potvrzeno:
http://zpravy­.idnes.cz/zeman-podepsal-zakaz-koureni-v-restauracich-fmn-/domaci.aspx?c=A170213­_063201_domaci_kop

Další odpovědi
Arne1

A proč by se při tělocviku na parketu mělo kouřit ?

pusinka50

Kdo tuhle hova-inu vymyslel? Tenhle nedomyšlený zákon se, doufám, vrátí do roka a do dne zpět na novelizaci. Ač nechodím do žádných hospod, považuji ho za omezování lidské a osobní svobody (kuřáků). To jest protiústavní. Už vidím, jak bude fungovat na venkově, kde si tatíci zajdou na pitomý 3 pivka a místo popíjení pivka prostojí s cigaretou v ruce před hospodou důlek. Restaurace si asi budou muset zřídit venku místa pro kouření s popelníky na zamykání, aby je někdo neukradl, či předzahrádky, aby si udržely tržbu. Když nebudou venku popelníky, budeme šlapat po hromadách vajglů. Nějak si nedovedu představit, jak před hospodou ve městě na frekventovaném chodníku stojí parta kuřáků a překáží si navzájem s okolními chodci. Když budou lidé chodit kouřit ven, budou méně pít, klesnou tržby. A co v zimě? Napít se, obléknout se a vyrazit na cigáro do zimy před restauraci? Co zákonodárci zakáží příště? Co kdyby si místo vymýšlení přihlouplých zákonů zakázali zvyšovat si platy každý rok o 6 tis.Kč??

Mc Merkurion

… spíš se zeptej, kde neplatí: v blázinci a letních předzahrádkách, jinak všude …

L. da Vinci

Všechny ty zákazy, příkazy, vyhlášky… přece jsou pro zdraví spoluobčanů. Ale nejsem si jistý, jestli kadidlo v kostelích, pohřbech je dovoleno! To je smrad, že by i kuřákovi slezly nehty u nohou.

CptKirilenko

Naštěstí ano.

Stingo

Možná že v hospodě na mýtince se kouřit bude.

Slunečniceee

Myslím, že tam zákaz bude taky.