taxio

Bude Narnia 4?

před pár dny sem se koukal na Narnia 1,2,3. A tak by mě zajímalo jestli bude i 4

Nejlepší odpověď
iceT

Tvůrci zatím posledního filmu o Letopisech Narnie chtějí natočit i zbývající příběhy této pohádkové ságy. Bude ale záležet na komerčním úspěchu Letopisů Narnie: Plavby Jitřního poutníka. Film by se ovšem mohl líbit divákům všech generací, protože při londýnské premiéře si prý při něm poplakala i královna Alžběta II.

http://bijak.bles­k.cz/clanek/bi­jak-3d-svet/145885/l­etopisy-narnie-dockame-se-vsech-dilu-pohadkove-sagy.html