Avatar uživatele
anonym

Bude nahrávání (stahování) pokračovat, když zavřu noťas?

Štamgast, super! Udělal jsem to, co jsi mi poradil a mám to z hlavy. Díky!

P.S. Jugare, když tomu nerozumíš, neraď, nebyls v USA !

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, redy, briketka10, gecco, lejdy.můn před 3142 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
štamgast

Odpoveď byla označena jako užitečná

V základním nastavení ne, ale taky mě to kdysi štvalo (chtěl jsem nechat NTB zapnutý ale zároveň zavřený) a dá se to nastavit:
Ovládací panely->možnosti napájení->změnit nastavení schématu (toho schématu napájení, které používáš)->změnit pokročilé nastavení napájení->zde najít možnost Tlačítka napájení a kryt->vybrat Akce při zavření krytu a zvolit „Neprovádět žádnou akci“.
Potom můžeš NTB zavřít a normálně bude fungovat.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne.
Když Barbakan zavřel notas,tak se mu nahrávání zastavilo.Tak se to děje u každého noteboku bez jiného nastavení.To ví každej Jantar.
Otázka nezněla,že chce poradit jestli je nějaká jiná možnost,ta samozřejmě byla.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kablik

získá se tím něco? díky

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Hele, Jugare, alias Jantare, kdybys napsal: Ne, ale… , pochopil bych to. S tvé strohé odpovědi jsem nepoznal, že je i jiná možnost, jak mi poradil štamgast! Příště se buď rozepiš, nebo vůbec neodpovídej. Uděláš tím spoustě lidí radost.

před 3141 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Neříkem mi brácho,Jantar nejsem,ale tvoje otázka zněla jasně:
Bude nahrávání (stahování) pokračovat, když zavřu noťas?
Pokud jsi sám notas zavřel,než si něco udělal,tak se ti nahrávání přerušilo,Tak,že jsem na tvojí otázku odpověděl správně cimbále.

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak nejsi Jantar? Sám si psal…To ví každej Jantar, a já to nevěděl. Copak, loudíš ode mne paleček? Ten už ode mne nedostaneš, i kdyby tvá odpověď byla nej…

Ty jsi tak trapný, že to nemá obdoby. Ale jo, pánbůh i takové vozembouchy má rád.

před 3139 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jugare – nebylo by lepší, kdybys na otázky IT neodpovídal???
😁

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Prý ráno u něj mrzlo, a tak to odneslo vacuum v jeho dutině lebeční! 😐D

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

😉

před 3142 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek