Bude nahrávání (stahování) pokračovat, když zavřu noťas?

Štamgast, super! Udělal jsem to, co jsi mi poradil a mám to z hlavy. Díky!

P.S. Jugare, když tomu nerozumíš, neraď, nebyls v USA !

Nejlepší odpověď
štamgast

V základním nastavení ne, ale taky mě to kdysi štvalo (chtěl jsem nechat NTB zapnutý ale zároveň zavřený) a dá se to nastavit:
Ovládací panely->možnosti napájení->změnit nastavení schématu (toho schématu napájení, které používáš)->změnit pokročilé nastavení napájení->zde najít možnost Tlačítka napájení a kryt->vybrat Akce při zavření krytu a zvolit „Neprovádět žádnou akci“.
Potom můžeš NTB zavřít a normálně bude fungovat.

Další odpovědi
anonym

Ne.
Když Barbakan zavřel notas,tak se mu nahrávání zastavilo.Tak se to děje u každého noteboku bez jiného nastavení.To ví každej Jantar.
Otázka nezněla,že chce poradit jestli je nějaká jiná možnost,ta samozřejmě byla.

kablik

získá se tím něco? díky

anonym

Hele, Jugare, alias Jantare, kdybys napsal: Ne, ale… , pochopil bych to. S tvé strohé odpovědi jsem nepoznal, že je i jiná možnost, jak mi poradil štamgast! Příště se buď rozepiš, nebo vůbec neodpovídej. Uděláš tím spoustě lidí radost.

anonym

Neříkem mi brácho,Jantar nejsem,ale tvoje otázka zněla jasně:
Bude nahrávání (stahování) pokračovat, když zavřu noťas?
Pokud jsi sám notas zavřel,než si něco udělal,tak se ti nahrávání přerušilo,Tak,že jsem na tvojí otázku odpověděl správně cimbále.

anonym

Jak nejsi Jantar? Sám si psal…To ví každej Jantar, a já to nevěděl. Copak, loudíš ode mne paleček? Ten už ode mne nedostaneš, i kdyby tvá odpověď byla nej…

Ty jsi tak trapný, že to nemá obdoby. Ale jo, pánbůh i takové vozembouchy má rád.

gecco

Jugare – nebylo by lepší, kdybys na otázky IT neodpovídal???
😁

anonym

Prý ráno u něj mrzlo, a tak to odneslo vacuum v jeho dutině lebeční! 😐D

gecco

😉