Pokročilý

Bude na Hochfichtu v týdnu od 23.2.-1.3. sníh? Myslím sníh vhodný na lyžování. Ne mokrý vhodný na úraz:-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zeptej se druhého března a odpovíme ti přesně. Každá jiná odpověď by byla jen spekulace.

Další odpovědi:

Zlatý

Bude. Není Šumava jako Šumava.
Geco: Tohle na české straně nenajdeš. Nicméně mně stačí to co je na české straně.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Hochficht je vzdálen z Frymburku pouze 45 minut autem nebo skibusem bez placení rakouských dálničních poplatků.
Nabízí 21 km atraktivních sjezdovek všech obtížností, moderní lanovky, nový dětský park, rodinnou 3,4 km dlouhou sjezdovku, snow-crossovou dráhu, funpark a mnohé další. Více informací o Hochfichtu zobrazíte zde
Doplňuji:
Může být ale i mokrý. V tom nevidím problém.

Zlatý

Čertví, je to Šumava, ne Alpy...
___
Ale - nebylo by jednodušší zůstat v Česku a - třeba - podpořit naši ekonomiku namísto rakouské??
;-DD

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Mosoji -> gecco, prosím, geCCo...
Respektujte můj nick...
:-DDD
___
Houbeles - dělejte a pište si co se vám bude zrovna líbit...
:-DDD
___
K dotazu (a Mosojovi) - nelyžuju - a pokud už se musím vydat na zmrzlou vodu, preferuju mačky, sněžnice, běžky (cca v pořadí)...
___
Na druhou stranu - přiznám se, raději v Česku utratím více, než v cizině méně - a souvisí to hlavně s fungováním ekonomiky.
Na třetí stranu - v Německu a Rakousku se utrácí ´radostněji´ - ne proto, že dát si oběd za 20,- ´zní´ lépe, než za 500,- - ale proto, že za těch 500,- se na tebe servírka xichtí, za 20,- usmívá...
;-)

Bronzový

gagaga

gecco, Vy jste nebyl nikdy v zivote na zadne zahranicni dovolene ?
:)
a o nasi ekonomiku se nebojte.. Rakusani jezdi lyzovat zase k nam.. :)

kdyby takhle premyslel kazdy turista , tak by nikdo nikdy neprekrocil zadne hranice ...
a nebylo by u nas Japoncu ..Nemcu ..Holandanu..

nenene ..zivot je o poznavani ... vseho, a vsude ..
:p
-iv-

Zlatý

gecco

-iv- Byl, o to se neboj...
;-)))
Já velmi rád poznávám (kde´s - k čertu, získala dojem, že su ´zaprděný´ sídlištník??).
;-)
Ale právě proto, že už jsem byl leckde vím, že "všude chleba o dvou kůrkách"...
I když - dát si v Negevské poušti u ´arabů´ něco jako šašlik, na ohýnku ugrilovaný (a to jsem se neptal, z čeho byl ten oheň) má své veliké kouzlo...
;-)

Bronzový

gagaga

ja to pochopila z toho, ze " nabadate " mladeho, aby zustal v Cechach a " podporil " nasi ekonomiku ..

Stříbrný

klumprt

Gecco:
Asi před dvěma lety jsem měl možnost zrovna na Šumavě srovnat Lipno a Sternstein (který je téměř doslova coby kamenem dohodil za hranicí).

Lipno - placatý kopec, červená tam snad ani není a pokud je, tak je označená lživě a navíc krátká. Boloňské špagety v jakémsi bistru - studený hnus, svařák jsme ani nedopili.
Sternstein pěkný kopec, sjezdovka tak akorát. Samozřejmě na Alpy to nemá. Na skipas jsme objevili jakousi 50% slevu pomocí regionálního katalogu slev. Občerstvení samozřejmě dražší, ale kvalita nesrovnatelná.

Zlatý

gecco

Klumprt ->Jo, já už to napsal ´výše´...
A jak už jsem taky napsal - nelyžuju...
Ale:
- jezdím na vodu
- v tomto kontextu mohu (poměrně zkušeně) porovnat Polsko, Slovensko, Rakousko (trošku Německo, Slovinsko, Chorvatsko)
___
Jo - lidé v post-komunistických zemích si dosud nenavykli na to, že jestliže někdo ´přináší peníze´ - je ´pán´...
A jen na jeho názoru závisí, zda my, obsluha, tu budeme ještě i příští rok... A nebo nebudeme...
___
Já jen ´hodnotil´ předpoklad slušné sněhové ´nadílky´...
;-)
___
Jinak naprosto souhlasím - v Německu či Rakousku se nepotkáš se zamračeným číšníkem, vychladlým jídlem a nechutným svařákem...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 113
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.