lola

Bude na čarodky pršet,nebo ne?

Jedeme o víkendu na chalupu na čarodky,ale nevím,jestli bude hezky. Předpovědím počasí moc nevěřím,málo kdy vychází.

Nejlepší odpověď
anonym

Zatim ukazuji na sobotu 20 stupnu … mracky i slunicko …tak jeste vyckame. -iv-

Další odpovědi
dědapetr

To je ještě dlouhá doba na předpověď,ale může pršet a nebo možná ne.
http://img.na­dapenny.com/t20/111­16/nadap022955544­730237.jpg
Doplňuji:
Když budou mít čarodějnice deštník tak nezmoknou.

hanulka11

Záleží jak kde , ale má pršet do středy a od čtvrtka se má vyjasňovat a být pěkně ,tak abys mohla na 1.máje políbit svého milého pod rozkvetlým stromem přeci,..... ne?

johana 56

Čarodějky si poradí.Když jim zmokne koště,hodí udičku a určitě si někoho osedlají.